Porównanie mediów

Który kraj mówi o którym?

Wiersz: kraj outletu. Kolumna: objęty krajem. Ostatnie 24 godziny.

Artykuły przechwycone (24h)
18458
Pokazane w tabeli
2376
Nieokreślony kraj
952
Kraje obecne
145 × 156
Rozmiar stołu:
Zasięg krajowy został usunięty, aby pokazać, kto szuka za granicą.
Społeczeństwo 14151Polityka 13502Ekonomia i energia 11295Bezpieczeństwo i obrona 7821Sprawiedliwość 6292Dyplomacja 4838Katastrofy i klimat 4588Zdrowie 3872Technologia 3711Kultura 3387Sport 1280Niesklasyfikowane 53
Pochodzenie \ ObjęteStany ZjednoczoneFrancjaUkrainaChorwacjaWłochyRosjaZjednoczone KrólestwoKanadaIranIndieIzraelAlbaniaHiszpaniaPalestynaSerbiaChinyBrazyliaNiemcyJaponiaRumuniaArabia SaudyjskaMeksykWatykanJemenLiban
Niemcy248618
Serbia351671652111
Rosja137102019
Azerbejdżan542846631
Rumunia663219
Stany Zjednoczone2119181691732
Indie8210102
Indonezja381014171
Hiszpania173415112318
Finlandia3110225276613
Australia71101332
Czechy21354111115
Francja3013815
Grecja241251
Włochy2122202
Portugalia2481353
Bośnia i Hercegowina297411173
Argentyna917102332
Emiraty Arabskie20315112298
Boliwia525232131
Nieznany kraj29710123131
Chile311139
Zjednoczone Królestwo998735
Izrael1824217
Chorwacja1052